Seko mums

Ziemas sports

Eiduka piektdienas pēcpusdienā startēs Pasaules kausa posmā sprintā brīvajā stilā

Scanpix

Eiduka piektdienas pēcpusdienā startēs Pasaules kausa posmā sprintā brīvajā stilā

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka šodien Toblahā, Itālijā, startēs Pasaules kausa posma sprintā brīvajā stilā.

Eidukai šīs būs pirmās sacensības pēc prestižā “Tour de Ski” seriālā un tās būs kā sagatavošanās Planīcā gaidāmajam pasaules čempionātam, kas notiks no 21.februāra līdz 5.martam.

Sprintā kvalifikācija sāksies plkst.13 pēc Latvijas laika, bet finālsacensības notiks no plkst.15.30.

Sestdien būs sacensības desmit kilometros brīvajā stilā ar atsevišķu startu, bet svētdien – stafetes. Plānots, ka sestdien startēs arī Raimo Vīgants un Niks Saulītis.

“Tour de Ski” seriālā 4.janvārī Eiduka izcīnīja piekto vietu 20 kilometru distancē brīvajā stilā, kas ir visu laiku augstākā pozīcija Latvijas distanču slēpošanas vēsturē. Tūri latviete noslēdza kopvērtējuma 14.pozīcijā.

Iepriekšējās divās Pasaules kausa sacensībās Eiduka nestartēja, taču Latvijas distanču slēpotāja joprojām ir U-23 vecuma grupas kopvērtējuma līdere, iekrājot 564 punktus jeb par 275 vairāk nekā vicelīdere Sofija Laukli no ASV un par 282 punktiem vairāk nekā norvēģiete Helēna Marija Fosseshloma. Kopējā ieskaitē Eiduka ir 22.pozīcijā, bet līdere ar 1447 punktiem ir norvēģiete Tīrila Udnesa Venga.

Vairāk Ziemas sports