Seko mums

Ziemas sports

Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā triumfē Noels, Zvejniekam 50. vieta

Scanpix

Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā triumfē Noels, Zvejniekam 50. vieta

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks otrdien Šladmingā Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā ierindojās 50.vietā slaloma sacensībās, bet uzvaru svinēja francūzis Klemāns Noels.

Zvejniekam startēja ar 67.numuru 71 dalībnieka konkurencē, latvietim finišējot minūtē un 0,42 sekundēs, ieņemot pēdējo vietu 50 finišējušo kalnu slēpotāju vidū.

No pirmā trīsdesmitnieka, kas vēlāk startēja otrajā braucienā, viņš atpalika 2,23 sekundes.

Pirmajā trasē ātrākais bija norvēģis Henriks Kristofešsens, kurš trasi veica 54,19 sekundēs.

Otro vietu ieņēma austrietis Manuels Fellers, kurš norvēģim zaudēja 0,21 sekundi, bet trešo – šveicietis Loiks Meijā, no labākā rezultāta autora atpaliekot trīs sekundes desmitdaļas.

Uzvaru svinēja pirmajā braucienā vien septīto vietu ieņēmušais Noels, kurš abas trases veica minūtē un 48,97 sekundēs.

Tā viņam bija desmitā uzvara Pasaules kausa posmos. Visas izcīnītas slalomā.

Viņš par septiņām sekundes simtdaļām apsteidza šveicieti Ramonu Cēnhoizernu, kurš pēc pirmā brauciena bija piektais, un par 0,38 sekundēm ceturtās vietas īpašnieku pēc pirmā brauciena norvēģi Lukasu Brotenu.

Pirmā brauciena uzvarētājs Kristofešsens finišēja tikai 11.vietā, bet Fellers un Meijā attiecīgi ceturtajā un piektajā vietā.

Tiesības startēt Pasaules kausa posmos slalomā Zvejnieks nodrošināja pēc tam, kad iekļuva Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) kalnu slēpošanas pasaules ranga labāko 150 slēpotāju vidū. Svētdien Zvejnieks Kicbīelē finišēja 46.vietā slalomā. Pirms tam trīs sacensībās viņš finišējis sestajā desmitā, bet divās nefinišēja pirmajā braucienā.

Vairāk Ziemas sports