Seko mums

Hokejs

Rīgas “Dinamo” beidzot tiek pie jauna galvenā trenera

Rīgas “Dinamo” beidzot tiek pie jauna galvenā trenera

LETA. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” ir panācis vienošanos ar jaunu galveno treneri Vladimiru Krikunovu, vēsta klubs. Pirmdien notika akciju sabiedrības “Dinamo Rīga” padomes sēde ar valdes dalību, kurā tika izskatīts komandas sniegums šajā sezonā.

Padome, izvērtējot līdzšinējo vienības sniegumu, atzina to par neapmierinošu un apstiprināja rīcības plānu komandas rezultāta uzlabošanai. Tāpat “klubs ir panācis vienošanos ar jaunu komandas galveno treneri – Vladimiru Krikunovu”. Tiek ziņots, ka viņa pievienošanās “Dinamo” plānota “jau tuvākajā laikā, un viņš vadīs vienību nākamajā KHL regulārā čempionāta spēlē”.

Jau ziņots, ka oktobra beigās Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu pēc abpusējas vienošanās atstāja Sergejs Zubovs, viņa vietā galvenā trenera pienākumu izpildītāja amatu uzņemoties Valērijam Kuļibabam. Viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš. Ģenerālmenedžera pienākumus pilda Edgars Buncis.

Rīgas komanda Rietumu grupā ar 26 punktiem 32 spēlēs ierindojas pēdējā – 12.vietā.

Pieredzes bagātais Krikunovs, kurš līgā izcīnījis vairāk nekā 700 uzvaras, pēdējās trīs sezonas bija Maskavas “Dinamo” galvenais treneris, aprīlī šo amatu pārņemot Aleksejam Kudašovam. Pēdējās divās sezonās “Dinamo” 71 gadu vecais speciālista vadībā izcīnīja Krievijas čempionāta bronzas medaļas, bet superlīgas laikā 2005.gadā kopā ar klubu uzvarēja Krievijas meistarsacīkstēs.

2006.gadā Krikunovs aizstūrēja vienību līdz uzvarai Eiropas Čempionu kausā. Krievijas pilsētā Kirovočepeckā dzimušais Krikunovs kā spēlētājs laukumā darbojās aizsarga pozīcijā, un viņa spilgtākie gadi bija sešas sezonas no 1976. līdz 1982.gadam Rīgas “Dinamo” komandā.

Rīdzinieki Gagarina kausā nav spēlējuši septiņas sezonas pēc kārtas, aizvadītajā sezonā paliekot pēdējā vietā līgā.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Hokejs