Seko mums

Basketbols

Kas par vakaru Latvijas sporta faniem! Balceram piespēle, bet Porziņģim 25 punkti puslaikā

USA TODAY Sports/Scanpix

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā izcēlās ar 32 punktiem, taču tas neglāba Vašingtonas “Wizards” no neveiksmes. Savukārt Rūdolfs Balcers, atgriežoties no traumas, izcēlies ar rezultatīvu piespēli AHL mačā.

“Wizards” savā laukumā ar rezultātu 118:127 (33:35, 31:34, 29:24, 25:34) atzina Goldensteitas “Warriors” pārākumu.

Porziņģis, kurš jau pirmajās divās ceturtdaļās bija sakrājis 25 punktus, kopā laukumā pavadīja 36 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā grozā meta sešus no astoņiem divu punktu metieniem, trīs no septiņiem tālmetieniem un 11 no 12 soda metieniem. Viņš statistikā atzīmējās arī ar piecām atlēkušajām bumbām, trīs rezultatīvām piespēlēm, vienu pārtvertu piespēli, diviem bloķētiem metieniem, vienu kļūdu, trīs piezīmēm un +/- rādītāju -17.

Tikmēr Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien, atgriežoties laukumā pēc gandrīz divu mēnešu pārtraukuma, Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā tika pie rezultatīvas piespēles un palīdzēja Sirakjūsas “Crunch” izcīnīt panākumu. “Crunch” mājas spēlē ar rezultātu 5:1 (2:1, 1:0, 2:0), uzvarēja Jūtikas “Comets”.

Balcers tika pie rezultativitātes punkta trešās trešdaļas izskaņā, kad pēc viņa piespēles vārtus guva Geidžs Gonkalvss, panākot 4:1.

Mūsējais mačā arī tika pie viena divu minūšu noraidīja, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jau ziņots, ka svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Tampabejas “Lightning” nosūtīja Balceru, kurš savainojuma dēļ nebija devies laukumā kopš novembra beigām, uz fārmklubu “Crunch”, lai hokejists atgūtu fizisko formu.