Seko mums

Futbols

Rešfords turpina dominēt, Mančestras derbijā triumfē “United”

Scanpix

Pateicoties strīdīgi ieskaitītam vārtu guvumam, Mančestras “United” komanda sestdien Anglijas futbola premjerlīgā pilsētas derbijā pārspēja savu principiālo pretinieci “City”.

Mačs “United” mājvietā “Old Trafford” stadionā noslēdzās ar rezultātu 2:1 (0:0) Ērika ten Haga vadītās komandas labā.

Viesiem lielāko daļu mača bija pārsvars, bet pirmos vārtus gūt izdevās tikai 60.minūtē, kad pēc Kevina de Breines piespēles uz vārtu priekšu precīzi ar galvu sita Džeks Grīlišs, kurš tikai trīs minūtes pirms tam iesaistījās spēlē.

Tomēr 12 minūtes pirms pamatlaika beigām laukuma saimnieki panāca 1:1, kad pēc Kazemīru piespēles no soda laukuma robežas nekļūdīgi sita Brunu Fernāndešs. Tiesa, piespēle tika izdarīta Markusam Rešfordam, kurš, atrodoties aizmugures situācijā, centās iesaistīties spēlē ar bumbu, taču to neskāra, tādējādi tiesnešu ieskatā vārtu guvums palika spēkā.

Četras minūtes vēlāk Alehandro Garnačo pēc paša izdarītās piespēles soda laukumā uztvēra pretinieku bloķēto bumbu un uz priekšu piespēlēja to Rešfordam, kurš panāca 2:1.

“United” premjerlīgā svinējusi piecas uzvaras pēc kārtas un turnīra tabulā ieņem trešo vietu ar 38 punktiem 18 spēlēs, par punktu atpaliekot no tikpat mačus aizvadījušās “City”. Līderpozīcijā ar 44 punktiem 17 dueļos ir Londonas “Arsenal”, kas svētdien mēros spēkus ar Totenhemas “Hotspur”.