Seko mums

Futbols

Francijas izlases viduslīnijas balsts Kantē varētu izlaist Pasaules kausu savainojuma dēļ

Scanpix

Francijas izlases viduslīnijas balsts Kantē varētu izlaist Pasaules kausu savainojuma dēļ

Francijas izlases pussargs Ngolo Kantē, kurš spēlē Londonas “Chelsea” rindās, tuvākajās dienās veiks pārbaudes, kurās noskaidrosies, vai iepriekš gūtie savainojumi neliegs futbolistam palīdzēt valstsvienībai gaidāmajā Pasaules kausā, apstiprināja “Chelsea” galvenais treneris Greiem Poters.

Kantē nav devis laukumā kopš augusta, un viņa atveseļošanās pēc augšstilba muskuļa savainojuma nav bijusi veiksmīga.

“Viņš nedēļas nogalē dosies pie speciālistiem. Tas ir solis atpakaļ viņa atveseļošanās procesā, nekas labs tas nav,” teica Poters. “Viņš jau iepriekš ir saskāries ar vairākām traumām, tāpēc tas mūs uztrauc, un tiks veiktas papildu pārbaudes.”

Pirms četriem gadiem pussargs palīdzēja Francijas izlasei triumfēt Pasaules kausā, tāpēc gadījumā, ja viņš nevarēs palīdzēt valstsvienībai novembrī, tas būs zaudējums.

Tāpat tuvākajā laikā pārbaudes tiks veiktas arī vēl vienam “Chelsea” spēlētājam Rīsam Džeimsam, kurš pārstāv Anglijas valstsvienību.

Džeimss tika pie ceļgala savainojuma trešdien UEFA Čempionu līgas spēlē pret “AC Milan”, kurā londonieši uzvarēja ar 2:0.

“Nedēļas nogalē viņš apmeklēs speciālistus,” norādīja Poters. “Līdz brīdim, kamēr saņemsim kādu informāciju, neko vairāk pateikt nevaru. Vakar [pēc spēles] viņš nejutās pārāk slikti, bet nekad nevar zināt, kamēr netiks veiktas pārbaudes.”

Pasaules kausa finālturnīrs Katarā norisināsies no 20.novembra līdz 18.decembrim.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Futbols