Seko mums

Cits Sports

Verstapena efekts – Nīderlandes “Grand Prix” posms F-1 iekļauts vismaz līdz 2025. gadam

Scanpix

Verstapena efekts – Nīderlandes “Grand Prix” posms F-1 iekļauts vismaz līdz 2025. gadam

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sacensību kalendārā tiks iekļauts Nīderlandes “Grand Prix” posms vismaz līdz 2025.gadam, ceturtdien pavēstīja F-1.

F-1 pārstāvji ar Zandvortas trasi ir panākuši vienošanos, kas pagarina esošo līgumu uz vēl diviem gadiem.

“Grand Prix” posms atgriezās Nīderlandē pēc 26 gadu pārtraukuma 2021.gadā. Abās notikušajās sacīkstēs 2021. un 2022.gadā uzvaru izcīnīja esošais pasaules čempions Makss Verstapens no Nīderlandes.

Lai gan dzimis Beļģijā, Verstapens pārstāv Nīderlandi Formula 1 sacīkstēs. Viņš ir visu laiku jaunākais sacīkšu debitants F1 vēsturē, debitējot 17 gadu un 166 dienu vecumā.

“Nīderlandes “Grand Prix” posms sevi ir apliecinājis kā līdzjutēju iecienītu sacīksti,” teica F-1 prezidents Stefano Domenikali. “Ir ļoti liels pieprasījums uzņemt F-1 sacīkstes, tāpēc tas, ka nodrošinājām Zandvortai vietu kalendārā līdz 2025.gadam, liecina par augsto organizācijas līmeni un Zandvortas komandas smago darbu.”

2023.gada sezonas sākums paredzēts 5.martā, pirmajam posmam notiekot Bahreinā, bet sezonas noslēgums būs 26.novembrī, Abū Dabī uzņemot pēdējo sacensību posmu.

Vairāk Cits Sports