Seko mums

Stupelis nākamajā sezonā startēs kopā ar igauņu braucēju Gordejevu

Blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis nākamajā sezonā startēs kopā ar igauņu braucēju Gertu Gordejevu, ziņo portāli “Sportacentrs.com” un “Lsm.lv”.

2020.gadā Stupelis bija iecerējis apvienot spēkus ar titulēto nīderlandieti Danielu Vilemsenu, taču Covid-19 pandēmijas dēļ sezona tika atcelta pilnībā. Covid-19 straujā izplatība radīja sarežģījumus Latvijas un Nīderlandes motosportistiem apvienot spēkus citām sacensībām un sadarbība netika turpināta.

“Cik dzirdēju no Daniela menedžera, viņš tā kā gribēja ar mani braukt nākamgad, bet es vairs negribu nonākt šādā situācijā. Tādā ziņā ar Gertu esmu ļoti labā situācijā – ja nenotiek pasaules čempionāts, mums ir rezerves variants braukt Baltijā. Jo nevaram zināt, kas notiks nākamajā gadā. Te mēs tik un tā varam trenēties un braukt sacensībās,” “Lsm.lv” citē Stupeļa teikto.

Šogad Stupelis kopā ar Gordejevu startēja Igaunijas čempionāta sacensībās, kur kļuva par vicečempioniem.

“Viņš nekad nav nobraucis pilnu pasaules čempionāta sezonu, bet viņam tas bija un ir svarīgi. Viņš pateica, ka vai nu beidz karjeru, vai arī brauc pasaules čempionātā,” par abu motosportistu apvienošanos saka Stupelis.

Arī 2021.gada sezonā Latvijā nav plānots pasaules čempionāta posms.

38 gadus vecais Stupelis ir četrkārtējs pasaules čempions. Pirmos divus titulus viņš izcīnīja 2003. un 2004.gadā kopā ar Vilemsenu, bet pārējos divus – 2015. un 2019.gadā ar Etjēnu Baksu. Tāpat viņš piecas reizes kļuvis par vicečempionu, divreiz to paveicot ar leģendāro latvieti Kristeru Serģi, bet trīs reizes ar Baksu.

Materiālu sagatavoja ziņu aģentūra LETA.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Citi sporta veidi