Seko mums

Citi sporta veidi

Sevastova Vimbldonas turnīra pirmajā kārtā pārliecinoši uzvar Dijasu

ZUMAPRESS.com/Scanpix

Sevastova Vimbldonas turnīra pirmajā kārtā pārliecinoši uzvar Dijasu

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova trešdien svinēja uzvaru prestižā Vimbldonas turnīra pirmajā kārtā. Sevastova (WTA 56.) pirmajā kārtā ar 6-4, 6-1 uzvarēja Zarinu Dijasu no Kazahstānas (WTA 101.).

Pirmo setu pārliecinošāk iesāka Dijasa, kura savā serves geima galotnē nedaudz kļūdījās, bet ieguva pārsvaru. Sevastova savā pirmajā serves geimā ar diviem neprecīziem sitieniem nonāca iedzinējos 15:30, taču pēc tam viņa kļūdīties piespieda Dijasu, panākdama neizšķirtu. Turpinājumā Dijasa visai viegli uzvarēja vēl divos serves geimos, taču Sevastova sestajā geimā pirmo reizi tika nobreikota.

Liepājnieces sitiens tīklā Dijasai deva divas breikbumbas, bet vēl viens neprecīzs sitiens Kazahstānas tenisistei deva lielāku pārsvaru – 4-2. Uzreiz nākamajā geimā Sevastova kārtīgi pasvīst lika Dijasai, kurai galotnē aptrūkās spēka, kas Sevastovai ļāva atgūt zaudēto geimu. Nosargājot četras breikbumbas, Sevastova uzvarēja arī asotajā geimā un drīz vien arī ieguva vadību setā. 

Devītajā geimā Sevastova pārsvaru ieguva ar saīsināto sitienu, taču uzvaru palīdzēja gūt Dijasas sitiens autā. Nākamajā geimā Latvijas tenisiste ātri panāca 40:0 un ar pirmo piegājienu svinēja uzvaru setā – 6-4.

Otrā seta ievadā abas tenisistes diezgan droši uzvarēja savus pirmos serves geimus, bet īsi pēc tam Sevastova ieguva pārsvaru. Lai arī liepājniece uz brīdi bija vadībā ar 40:0, Dijasa spēja panākt neizšķirtu, taču savu kļūdu dēļ zaudēja servi – 1-2. Ceturtajā geimā Latvijas tenisiste izpildīja teicamu sitienu gar pašu līniju un, pateicoties Dijasas nedrošajai spēlei pie tīkla, ieguva divu geimu pārsvaru.

Dijasa iespēju uzvarēt tikpat kā zaudēja nākamajā geimā, jo nonāca iedzinējos ar 1-4. Sevastova sākotnēji nespēja izmantot divas breikbumbas, bet brīdi vēlāk veiksmīgi saīsināja sitienu un arī uzbruka ar spēcīgu sitienu, iegūstot trīs geimu pārsvaru. Kazahstānas tenisiste mača turpinājumā spēles gaitu vairs nespēja lauzt un zaudēja vēl vienu geimu, setā piekāpjoties ar 1-6.

Par otrās kārtas sasniegšanu Sevastova nopelnījusi 70 WTA ranga punktus.

Abas tenisistes savā starpā spēkojās pirmo reizi.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Citi sporta veidi