Seko mums

Reišulis nākamajā sezonā EMX125 klasē pārstāvēs “Yamaha” rūpnīcas komandu

LETA. Latvijas motokrosa braucējs Kārlis Alberts Reišulis nākamajā sezonā Eiropas čempionātā 125 kubikcentimetru klasē (EMX125) pārstāvēs rūpnīcas komandu “MJC Yamaha”, ziņo meistarsacīkšu rīkotāji.

15 gadus vecais Reišulis aizvadītajā sezonā debitēja EMX125 klasē, savā pirmajā sacīkstēs abos braucienos finišējot septītais. Latvietis piedalījās piecos posmos, no kuriem četros braucienos finišēja pirmajā desmitniekā.

Tāpat komandu nākamajā sezonā pārstāvēs 2017.gada pasaules junioru čempions 65 kubikcentimetru klasē Ivano van Erps no Nīderlandes un un itālis Feručio Zanči.

“Kārlis un Feručio mūsu uzmanību piesaistīja pagājušā gada junioru čempionātā 85 kubikcentimetru klasē. Būs jāaizvada daudz kopēju treniņu, lai braucēji viens otru uzlabotu,” saka komandas īpašnieks Loiks le Folls.

“Kārlis aizvadītajā sezonā aizvadīja dažas EMX125 sacensības un parādīja debitantam cienīgu ātrumu. Pēc “Yamaha YZ125″ testiem viņš uzreiz jutās pārliecināts par sevi. Domāju, ka Ivano un Kārlis būs starp favorītiem cīņā par punktiem,” uzsver komandas koordinators Torstens Lentinks.

Pērn Reišulis 85 kubikcentimetru klasē pasaules junioru čempionātā izcīnīja piekto vietu, bet Eiropas čempionātā bija ceturtais.

Materiālu sagatavoja ziņu aģentūra LETA.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Citi sporta veidi