Seko mums

Citi sporta veidi

Pļaviņš/Točs pirmajā mačā saņem tehnisko uzvaru

imago/Gerold Rebsch/Scanpix

Pļaviņš/Točs pirmajā mačā saņem tehnisko uzvaru

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs bez došanās kortā saņēmuši uzvaru Tokijas olimpisko spēļu turnīra pirmajā mačā, teikts rīkotāju paziņojumā.

Ar 14.numuru izliktajiem Pļaviņam/Točam pirmajā spēlē plkst.11 pēc Latvijas laika bija jātiekas ar čehiem Ondržeju Perušiču un Davidu Šveineru (11.).

Perušičam jau pirms nedēļas tika konstatēts Covid-19 un arī svētdien veiktais tests bija pozitīvs. Čehijas komanda nav aizvietojusi Perušiču ar citu spēlētāju, tāpēc duets pirmdien nevarēs doties kortā.

Pagaidām čehiem zaudējums piešķirts tikai šajā spēlē, taču arī dalība pārējās divās apakšgrupas spēlēs ir zem lielas jautājuma zīmes.

Čehi iepriekš piedāvāja pārcelt spēli uz vēlāku laiku, kam savukārt nepiekrita latvieši.

Vēl šajā grupā ir arī Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) duets – pasaules čempioni Vjačeslavs Krasiļņikovs un Oļegs Stojanovskis, kā arī Meksikas duets Hosue Gastons/Hosē Rubio.

Abi pāri pirmdien aizvadīja grupas pirmo savstarpējo spēli, kurā spraigā cīņā ar rezultātu 2-1 (24:26, 21:15, 18:16) pārāks bija OKR duets.

Gan vīriešiem, gan sievietēm dalību astotdaļfinālā nodrošinās visu sešu grupu divas labākās komandas, kā arī divas labākās trešo vietu ieguvējas. Vēl divas vietas astotdaļfinālā vienā “laimīgo zaudētāju” mačā noskaidros pārējās četras trešās vietas ieņēmējas.

Olimpiskie čempioni tiks noskaidroti 6. un 7.augustā.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Citi sporta veidi