Seko mums

Citi sporta veidi

Latvijas kērlinga sieviešu izlasei svarīgi mači par iekļūsanu olimpiskajās spēlēs

AFP/Scanpix

Latvijas kērlinga sieviešu izlasei svarīgi mači par iekļūsanu olimpiskajās spēlēs

Latvijas sieviešu kērlinga izlase otrdien Leivārdenā piedzīvoja sagrāvi 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas mačā. Latvija piekāpās Japānai ar 1:9. Ar četrām uzvarām sešās spēlēs Latvija deviņu komandu konkurencē atrodas trešajā vietā, kas saglabā labas izredzes uz iekļūšanu pamatturnīrā.

“Japānietes ir vienas no favorītēm šajā atlases turnīrā, tāpēc bija sagaidāma ļoti sarežģīta spēle. Diemžēl meitenēm ne visi metieni svarīgos momentos izdevās, kas ļāva Japānai ātri izvirzīties vadībā un pēc tam jau demonstrēt savu tehnisko pārākumu. Mums tā arī neizdevās ieķerties spēlē un radīt spiedienu uz pretiniecēm,” pēc mača teica Latvijas sieviešu izlases treneris Ritvars Gulbis.

“Svarīgi tagad ir atjaunoties un noskaņoties rītdienai uz pašu svarīgāko no divām spēlēm – spēli pret Vāciju, kas uzvaras gadījumā mums dod iespēju iekļūt četriniekā un aizvadīt cīņu par tikšanu uz olimpiskajām spēlēm,” uzsver treneris pirms pēdējām divām grupas spēlēm.

Jau ziņots, ka līdz iepriekšējās spēlēs Latvija ar 4:10 zaudēja Dienvidkorejai, ar 8:4 uzvarēja Itāliju, ar 8:6 pieveica Igauniju, ar 8:7 – Turciju un ar 9:6 – Čehijas komandu.

Trešdien, plkst.10, Latvijas kērlingistes spēlēs ar Vāciju un plkst.20 – ar Skotiju.

Komandas vispirms izspēlēs apļa turnīru. Pirmo ceļazīmi uz Pekinu izcīnīs pirmās vietas ieguvējas pēc pamatturnīra beigām. Otrās un trešās vietas mača uzvarētājas iegūs otro ceļazīmi. Savukārt šīs spēles zaudētājām būs vēl viena iespēja izcīnīt ceļazīmi, sacenšoties ar pamatturnīra ceturto labāko komandu. Uzvarētājas kā pēdējās kvalificēsies 2022.gada Pekinas Ziemas olimpiskajām spēlēm.

Latvijas izlases sastāvs: Santa Blumberga-Bērziņa (skips), Evelīna Barone, Ieva Krusta, Ieva Rudzīte, Tīna Siliņa, treneris Ritvars Gulbis, trenera asistents Roberts Krusts.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Citi sporta veidi