Seko mums

Citi sporta veidi

Beidzot pjedestāls! Ķibermanis ar Mikni Siguldā trešie

REUTERS/Scanpix

Beidzot pjedestāls! Ķibermanis ar Mikni Siguldā trešie

Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa ekipāža svētdien Siguldā Pasaules kausa bobslejā divnieku sacensībās ierindojas trešajā vietā.

Ķibermanis ar Mikni pirmajā braucienā startēja ar 15.numuru un vairākkārt skāra trases apmales, divreiz to izdarot jau trases augšdaļā. Tas latviešiem deva piekto vietu 0,37 sekundes aiz vāciešiem Frančesko Frīdriha un Torstena Margisa.

“Kaut ko pamainījām, bet tāpat patālu esam no labākā rezultāta,” pēc brauciena tiešraidē Latvijas Televīzijas 7.kanālā teica Ķibermanis. 

Otro vietu pēc pirmā brauciena ieņēma brita Breda Hola divnieks, kurš no Frīdriha atpalika par 0,06 sekundēm.

Trešā bija šveicieša Zimona Frīdli ekipāža, kas par 0,3 sekundēm atpalika no Frīdriha, bet par 0,05 sekundēm apsteidza austrieti Benjaminu Maieru un par 0,07 sekundēm – Ķibermani, kurš savukārt par vienu sekundes simtdaļu apsteidza vācieša Kristofa Hāfera ekipāžu.

Startēja 21 ekipāža, un pie otrā brauciena netika pēdējo vietu ieņēmušais austrieša Markusa Treihla, kurš savainojuma dēļ startēja bobā, divnieks.

Otro braucienu Ķibermanis veica labāk par pirmo, tobrīd ieņemot pirmo vietu, taču vēl bija jāstartē četriem divniekiem. Maiers brauca ar lielākām kļūdām un palika aiz latviešiem. Lejasdaļā no 13.virāžas vairākas kļūdas pieļāva Frīdli, ļaujot Ķibermanim un Miknim kāpt uz goda pjedestāla.

Latvieši no uzvarētājiem Frīdriha un Margisa atpalika par 0,55 sekundēm, bet stabilākais abās sacensību dienās bija Hols, kurš otro dienu pēc kārtas ierindojās otrajā vietā, vācu ekipāžai zaudējot 0,06 sekundes.

Ceturtajā vietā 0,05 sekundes aiz latviešiem palika Maiers, piektais 0,08 sekundes aiz Ķibermaņa divnieka bija Frīdli, sestais 0,11 sekundes aiz latviešiem – olimpiskais vicečempions no Dienvidkorejas Jundžongs Vons.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Citi sporta veidi