Seko mums

Basketbols

Lomažs tomēr atsaka dalību Pasaules kausā Latvijas izlases sastāvā

Scanpix

Lomažs tomēr atsaka dalību Pasaules kausā Latvijas izlases sastāvā

Latvijas basketbolists Rihards Lomažs pēc ceļgala krustenisko saišu plīsuma nemēģinās iekļūt Latvijas valstsvienības sastāvā startam Pasaules kausā, pirmdien savā “Facebook” kontā raksta basketbolists.

Jau ziņots, ka Lomažs iedzīvojās savainojumā janvāra sākumā Vācijas bundeslīgas mačā. Kopš tā laika viņa iespējamā pievienošanās Latvijas izlasei bija zem jautājuma zīmes.

“Pasaules kauss tuvojas straujiem soļiem, tādēļ šoreiz esmu pieņēmis lēmumu atbalstīt komandu ārpus divpadsmitnieka,” raksta basketbolists, piebilstot, ka paziņo par savu lēmumu, lai izbeigtu spekulācijas par viņa atgriešanos komandā startam Pasaules kausā.

“Pirmo reizi dzīvē pateicu vārdu “nē” valstsvienībai. Tas tiešām nav viegli, bet šoreiz tas būs pareizais lēmums, lai ar tīru prātu un bez liekiem jautājumiem varu gatavoties sezonai,” raksta Lomažs, pateicoties par atbalstu pēc traumas gūšanas.

Jau vēstīts, ka vasaras sākumā basketbolists fiziskās sagatavotības trenera un fizioterapeita Ivara Ikstena vadībā aizvadīja treniņus un bija gatavs jau līdz Latvijas izlases treniņnometnei jūlija beigās mēģināt doties basketbola laukumā.

2023.gada Pasaules kausa finālturnīrā, kas no 25.augusta līdz 10.septembrim norisināsies Indonēzijā, Japānā un Filipīnās, pirmo reizi vēsturē vietu nodrošinājusi ir arī Latvijas vīriešu basketbola izlase.

Izmantotie avoti: LETA

Vairāk Basketbols