Seko mums

Basketbols

Latvija Pasaules kausā 3×3 basketbolā tiek ielozēta “nāves grupā”

Latvija Pasaules kausā 3×3 basketbolā tiek ielozēta “nāves grupā”

Latvijas vīriešu izlase 2022.gada Pasaules kausā 3×3 basketbolā pirmdien ielozēta kopā ar Nīderlandi, Poliju, Japānu un Ķīnu, ziņo Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA). Olimpiskā čempione un 2019.gada Pasaules kausa vicečempione Latvija turnīrā izsēta ar trešo numuru.

C grupā tiksies ar divkārtējo Pasaules kausa sudraba medaļu ieguvēju Nīderlandi, 2019.gada bronzas medaļnieci Poliju, kā arī Japānu un Ķīnu, kuras visas startēja Tokijas olimpiskajās spēlēs. FIBA tīmekļa vietnē tā jau nodēvēta par “nāves grupu”. Saskaņā ar FIBA noteikumiem komandas tika sadalītas, izmantojot 3×3 basketbola federāciju rangus 2021.gada 1.novembrī.

A grupā ar pirmo numuru izsētā Serbija centīsies iegūt jau piekto čempionu titulu, grupā sacenšoties ar 2012.gada PK finālisti Franciju, Puertoriko, Brazīliju un Jaunzēlandi. Pašreizējā čempione ASV, kas izsēta ar piekto numuru, D grupā tiksies ar turnīra ceturto numuru Beļģiju, kā arī Austriju, Ēģipti un vēl vienu komandu, kas tiks noskaidrota vēlāk. Ar otro numuru izsētā Lietuva B grupā tiksies ar Vāciju, Mongoliju, Taivānu un Čīli.

Vienīgi grupas uzvarētāji uzreiz kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet komandas, kas ieņems otro un trešo vietu, iekļūs astotdaļfinālā.

Komentēt

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vairāk Basketbols