Seko mums

Amatieru sports

Atskats uz pirmo aizvadīto Fenibet Sport turnīru Playoff Arena

Atskats uz pirmo aizvadīto Fenibet Sport turnīru Playoff Arena

Fenibet Sport turnīrs kļuvis par izklaides pieturu visdažādāko prasmju meistariem. Mūsu turnīru Playoff Arena hallē ar klātbūtni pagodina pat Latvijas mēroga futbola zvaigznes kā Valērijs Šabala un Edgars Gauračs, kuri pārstāvējuši Latvijas valstsvienības krāsas un guvuši izlasē vārtus. Latvijas futbola cienītājiem labi zināms būs 2022. gada Latvijas Virslīgas čempions “Valmiera FC” rindās Kristers Čudars, Pašmāju futbola dzīves pazinējiem komentārus neprasīs arī tādi uzvārdi kā Marko Regža, Jānis Grīnbergs, Roberts Ķipsts, Deniss Romanovs, Toms Gucs, Emīls Knapšis un citi, kuru spēlē vai spēlējuši futbola labā līmenī.

Skaļi uzvārdi gan nenozīmē uzvaras Playoff Arena hallē rīkotajos turnīros, jo godalgoto komandu lokā nereti ir amatieri, bet bijušie profesionāļi nemaz netiek ārā no priekšsacīkšu grupas uz labāko sešinieku. Turnīrā piedalās arī citu nozaru futbolu mīloši ļaudis. Piemēram, otrajā Fenibet Sport turnīra posmā vārtos daudzi atpazina vienu no Latvijas labākajiem spēkavīriem Daini Zāģeri, kuram futbola spēlēšana allaž bijusi iecienīta laika pavadīšanas iespēja.

13. novembrī norisinājās pirmais Fenibet Sport futbola amatieru turnīrs lieliskajās Playoff Arena telpās. Pirmajā turnīra vislielāko uzmanību izpelnījās komanda “Amatieri”. Nosaukums gan necik neatspoguļo komandas prasmes laukumā. Grupu turnīrs aizvadīts teju izcili – piecās spēlēs četras uzvaras un viens neizšķirts. Uzvaras gan nenāca viegli, jo tikai vienā spēlē uzvarēts ar vairāk kā divu vārtu pārsvaru. Vārtu attiecība – 17 iesisti un 10 ielaisti. Jāizceļ arī komanda ar nosaukumu “Madona”, kas nekvalificējās izslēgšanas spēlēm, bet ieņēma trešo vietu grupā ar visvairāk precīzajiem sitieniem starp visām 19 turnīra dalībniecēm, ar 23 vārtu guvumiem. Madonai arī neuzlaužamākā aizsardzība grupu turnīrā, vien seši ielaisti vārti piecās spēlēs (labākais rādītājs starp visām grupām). Turnīru skaistums slēpjas tajā, ka svarīgi nav kā tu tos uzsāc, bet gan kā to spēj noslēgt, spilgtāko piemēru ņemot no Argentīnas futbola izlases Pasaules kausā. Izslēgšanas spēlēs “Amatieri” piecās spēlēs kapitulēja vienu reizi, minimālā 0:1 zaudējumā pret “Krupis City”. Pārējos dueļos tikai uzvaras. Noslēdzošajos mačos rezultatīvākā komanda bija “Vab Vab Asie” ar 19 precīziem sitieniem, labākā aizsardzība – “FK LPP” ar deviņiem ielaistiem vārtiem piecās spēlēs. Finālā tikās divas komandas, kas ieguva visvairāk punktu savstarpējās spēlēs pret A,B un C grupas divām līderēm. Turnīra noslēdzošais mačs nelika vilties, tajā trešo reizi 13. novembra posma ietvaros tikās “Amatieri” pret “Krupis City”. Pamatlaikam noslēdzoties ar rezultātu 2:2, viss izšķīrās pēcspēles izgājienos. Ar trešo piegājienu “Amatieri” bija spējīgi nolauzt “Krupis City”, uzvarot izgājienos ar 2:1, kā rezultātā tika apbalvoti par pirmajiem Fenibet Sport turnīra uzvarētājiem!

Posma uzvarētāju komandu pārstāvēja Artjoms Kozlovskis, Viktors Kuļepovs, Andrejs Nikolajevs, Vadims Kuprijanovs, Andžejs Mickēvičs, Maksims Krizanovskis un Eduards Martins. Atkārtoti apsveicam “Amatierus”!

Aicinām visus ņemt dalību nākamajā posmā Playoff Arena telpās, kas norisināsies 19. februārī. Jābrīdina gan, ka pieteikt dalību līdz pēdējam brīdim varētu neizdoties, jo šobrīd jau puse no 18 dalībnieku vietām jau rezervētas. Fenibet Sport turnīrs nav domāts tikai futbola spēlēšanai draugu lokā aizraujošajā cīniņā par amatieru turnīram iespaidīgo naudas balvu fondu. Tā ir iespēja laimēt arī citas vērtīgas balvas. Piemēram, ik katru turnīru tiek rīkotas atsevišķas aktivitātes kā futbola šautriņas, golfs un īpašais “challenge”, balvās saņemot oficiālās Latvijas futbola Virslīgas futbola bumbas un īpaši turnīram izgatavotus futbola kājsargus. Uz vietas atrodamas arī vairākas citas atrakcijas, kas ieinteresēs jebkuras vecuma grupas pārstāvjus.

Uz tikšanos nākamajā turnīrā, 19. februārī!

Vairāk Amatieru sports