Seko mums

Amatieru sports

Ar triumfu grupā var būt par “īsu”! Atskats uz 11. decembra Fenibet Sports turnīru Playoff Arena

Ar triumfu grupā var būt par “īsu”! Atskats uz 11. decembra Fenibet Sports turnīru Playoff Arena

11. decembrī aizvadīts interesantākais futbola turnīrs Rīgas reģionā mājīgajās Playoff Arena telpās. Pirmajā, 13. novembra turnīrā, triumfējot komandai “Amatieri”, tagad ir parādījusies cita blice, kas uzņēmusi apgriezienus futbola laukumā – FK Grāvis.

Svētdienā, 11. decembrī, Kauguru ielā 6, Playoff Arena telpās otrais Fenibet Sports veidotais amatieru futbola turnīrs, kur dalību ņēma 17 komandas. Priekšsacīkstēs A grupā vislabāko sniegumu parādīja “Brāļi”, kas ieņēma pirmo vietu grupā ar 13 punktiem, punktus zaudējot tikai vienā mačā, 2:2 neizšķirtā pret “Krupis City”. Brāļiem pārliecinoši labākā aizsardzībā grupā ar septiņiem ielaistiem vārtiem. Otro kvalifikācijas vietu izslēgšanas spēlēm ieguva “Paftorčiki”, kas no pirmās vietas grupā atpalika tikai par vienu punktu (12). Piecās spēlēs viens minimāls zaudējums 2:3, taču spēle uzbrukumā bija fenomenāla. “Paftorčiki” grupu turnīrā bumbu raidīja vārtos 31 (!) reizi, tas bija pārliecinoši labākais rādītājs starp visām trīs grupām, vidēji spēlē gūstot 6,2 vārtus.

B grupā nenolaužami bija “Ozoli”, tāpat kā “Brāļi”, nepiedzīvojot nezaudējot nevienu maču grupu turnīrā. Četras uzvaras un viens neizšķirts intrigas pilnā 3:3 spēlē, kā rezultātā 13 punkti un pirmā vieta grupā. Ozoliem arī otrs labākais uzbrukums starp trīs grupām ar 25 gūtiem vārtiem. Turnīra uzvarētāji “FK Grāvis” no ozoliem atpalika par vienu punktu, zaudējot savstarpējā cīņā ar rezultātu 2:4. Pārējās spēlēs gan tikai uzvaras un likumsakarīgi otrā vieta grupā ar 12 punktiem.

C grupā nevienam variantus neatstāja “FK Varakļāni”. Četrās grupu turnīru spēlēs tikai uzvaras, trijās no tām spēlei noslēdzoties ar vismaz divu vārtu pārsvaru. Varakļāniem arī tikai četri ielaisti vārti. Otrā vieta “FK Kupynsk”, kas arī veiksmīgi aizvadīja grupu turnīru. Pirmā vieta grupā neieņemta tikai tāpēc, ka savstarpējā spēlē pret “FK Varakļāni” atzīts minimāls 2:3 pretinieku pārākums.

Izslēgšanas spēles izvērtās ļoti spraigas. Pirmā vieta Pavtorčikiem ar trīs uzvarām, vienu neizšķirtu un vienu zaudējumu. “FK Grāvis” arī cīņā par vietu finālā ieguva otro vietu, starp sešām labākajām komandām noslēdzot grupu ar trīs uzvarām un diviem zaudējumiem. Grāvis gan finālā tika par mata tiesu, jo komanda “Brāļi” arī triumfēja trīs reizes, taču savstarpējā spēlē uzvaru guva Grāvis ar 2:0, kā rezultātā vieta finālā. Spēlē par trešo vietu Brāļiem pievienojās C grupas uzvarētāji Varakļāni.

Abas izšķirošās turnīra spēles bija ārkārtīgi aizraujošas. Spēlē par trešo vietu tiekoties A un C grupas uzvarētājiem pēc finālsvilpes pārāki izrādījās “Brāļi”, uzvarot ar rezultātu 4:3. Turnīra noslēdzošais mačs patiesi bija fināla cienīgs. Pamatlaiks noslēdzās ļoti vārtiem piesātināti – 4:4. Otro turnīru pēc kārtas čempions tika noskaidrots pēcspēles izgājienu sērijā, kur tehniskāki izrādījās “Grāvis” meistari.

Čempionu komandas pārstāvis Valērijs Šabala dalās pārdomās par Fenibet Sport turnīriem: «Ziniet, – biju ļoti patīkami pārsteigts par to, cik kvalitatīvi turnīrs ir organizēts. Piedalījos vairākos posmos – man ļoti patika, viss bija baigi forši. Manuprāt, arī balvas ir ļoti vērtīgas. Un konkursi starp spēlēm arī ir ar ļoti vērtīgām balvām. Tās bumbas, ko konkursos var laimēt, ir ļoti kvalitatīvas. Kopumā komandai viss patika, un jau esam noskaņojušies piedalīties sezonas pēdējā posmā februārī!»

Izšķirošais turnīrs gaidāms 19. februārī Playoff Arena telpās, tiekamies tur!

 

 

 

Vairāk Amatieru sports